27 octombrie 2022
Views: 12
Id: 20936
  • Raporteaza acest anunt
    Login Required
  • Trimite acest anunt
Media
    Laborant chimist

Domeniul: productie
Functia: laborant chimist
Tipul postului: full time
Nr schimburi: 3
Nivel de studii minim: Liceu
Experienta minima: 1
Career Level: Entry Level
Tip de contract: Contract de munca
Descriere:

Iti cauti un nou loc de munca, poate chiar primul? Nu ai multa experienta dar esti dornic sa inveti si sa evoluezi?
Esti dispus sa faci naveta daca ti se ofera transport gratuit?
Atunci noi avem solutia pentru tine! Vino in echipa noastra!
Angajam pentru o fabrica din industria textila LABORANT CHIMIST.

Cerinte:
Minim liceu absolvit;
Cunostinte operare PC;
Abilitati de gestionare eficienta a timpului;
Să fii cooperant si sa poti lucra in echipa;
Sa fii o persoana analitica si meticuloasa;
Să fii dispus sa lucrezi in 3 schimburi,
Condiții:

Mediu de lucru curat, placut;
Salariu negociabil in functie de experienta;
Tichete de masa de 30 lei;
Diverse bonusuri si sporuri;
Ore suplimentare platite dublu;
Prime de Pasti si de Craciun;
Asigurare medicala privata;
Zile de concediu in plus in functie de vechime/varsta;
Transport gratuit din Brasov, Bod, Ariusd, Crasna, Zabartau, Sita Buzaului, Intorsura Buzaului, Barcani, Floroaia, Bradet, Buzaiel, Lunca Marcusului, Lunca Calnicului, Prejmer, Dobarlau, Sinpetru, Teliu.

Responsabilități:
realizează determinări specifice ale parametrilor produselor fabricate în departamentele de producție,
efectuează testele de laborator specifice, fizico-chimice, si inregistreaza rezultatele,
Incadrează calitativ comenzile de producție și le confirmă în SAP,

timing
timeings:
  • Monday12:00 AM - 12:00 AM
  • Tuesday12:00 AM - 12:00 AM
  • Wednesday12:00 AM - 12:00 AM
  • Thursday12:00 AM - 12:00 AM
  • Friday12:00 AM - 12:00 AM
  • Saturday12:00 AM - 12:00 AM
  • Sunday12:00 AM - 12:00 AM
Informatii pret
Pret:
Categorie:
Shedule a Test Drive
Send Your Bid
Trimite mesaj